آخر اسفند و سالی که نکو بود!

آخر اسفند و سالی که نکو بود!

"در عین حال چیزی درونم زمزمه می کند که بدون شک 87 یکی از بهترین سال های عمرت خواهد بود... نمی دانم این حس از کجا می آید و تا چه حد می تواند درست باشد،فقط این را می دانم که این حس ناشی از امیدواری و خوش بینی افراطی صاحب این قلم نیست که آنهایی که مرا می شناسند خوب می دانند که اصلاً بلندپرواز و چندان اهل خیال پردازی  نیستم... امیدوارم که این بار نیز احساسم قصد فریب دادن مرا نداشته باشد!"

این جملات  در آخرین روزهای اسفندماه سال گذشته در یادداشتی  با عنوان "آخر اسفند و سالی که قرار است نکو باشد" در این وبلاگ قرار گرفت.و اکنون در یک چشم به هم زدن سالی گذشته است و باز هم هنگامه ی اندیشیدن به عملکرد یک ساله ی گذشته فرا رسیده است.

جای بسی خوشحالی است که احساسی که سال پیش در چنین روزهایی در درونم موج می زند،احساسی دروغین و فریب انگیز نبوده است،چه اینکه بدون شک سال 87 در زمره یکی از بهترین سال های عمرم محسوب خواهد شد.سالی که در آن برای خود شغلی مطلوب در زمینه تحصیلی ام دست و پا کردم،در زندگی شخصی سر و سامانی گرفتم و در عرصه همکاری با مطبوعات،با عضویت در انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران،خود را در عرصه نگه داشتم.

سالی که به نوعی سال تثبیت موقعیت در زمینه های مختلف محسوب می شد. باید این موقعیت ها و تجارب را از سر می گذراندم تا بهتر و بیشتر برای آینده آماده گردم. و سال در پیش رو باید سالی باشد سرشار از تلاش و کوشش برای دستیابی به موقعیت هایی رفیع تر. گرچه شرایط عمومی جامعه و بحران هایی که گویی از هر سو در کمین نشسته اند،روزهای چندان روشنی را نوید نمی بخشند،اما باید فرصت طلب بود و از کوچکترین موقعیت به نفع خویش بهره برداری نمود. و البته باید یادمان باشد که مبادا پایمان را کج بگذاریم و ...

 

پ ن : از همین تریبون فرارسیدن نوروز باستانی را به تمامی دوستان و یاران گرامی تبریک عرض می کنم. امید که بهاری دل انگیز و رؤیایی در انتظار همه ایرانیان باشد... ان شاءالله!

/ 17 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شاهین

وقت بخیر فرهاد عزیز خوشحالم که میبینم اینهمه موفقیت توی سال گذشته بدست آوردی امیدوارم که سال جدید برات موفقیتهای بیشتری داشته باشه درضمن تازگیا فیلم نفس عمیقو دیدم نمیگم که خوشم اومد یا بدم اومد میتونم بگم که بیشتر شوکه شدم خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمتو با هم در مورد این فیلم یه بحث درست و حسابی بکنیم موفق باشی

بهار

علي دايي در پايان ديدار تيم‌هاي ملي ايران و عربستان و شكست دو بر يك تيم ملي در جمع خبرنگاران اظهار كرد: معتقدم تيم ملي ايران امروز بسيار خوب بازي كرد و من به بازيكنان تيم ملي افتخار مي‌كنم. وي در پاسخ به سوالي پيرامون استعفايش از تيم ملي نيز گفت: شما نمي‌توانيد براي من تصميم‌گيري كنيد، مگر من به پيشنهاد شما سرمربي تيم ملي شدم كه اكنون به پيشنهاد شما استعفا دهم. ضمن آنكه امروز علي دايي شكست نخورد، بلكه تيم ايران بازي را واگذار كرد. دايي تاكيد كرد: من معتقدم شما منتظر چنين روزي بوديد تا تيم ملي شكست بخورد اما همانطور كه گفتم من از عملكرد بازيكنانم راضي هستم و ما تنها در دو غافلگيري از حريف گل خورديم و متاسفانه بازي را واگذار كرديم. سوال من اين است كه مگر يك تيم چند بازي مي‌تواند پيروز شود و برد و باخت در فوتبال هر كشوري وجود دارد. وي افزود: من از مردم ايران و كساني كه امروز به ورزشگاه آمدند عذرخواهي مي‌كنم كه نتوانستيم پيروز شويم اما، فوتبال برد و باخت دارد. من مي‌دانم كه اين شكست براي همه دشوار است در هر صورت ما تلاش مي‌كنيم تا در بازي‌هاي آينده نتيجه بگيريم.

بهار

علي دايي درباره اشتباهات تاكتيكي تيم ملي نيز گفت: اين مسائل را بازيكنان بايد از 12 سالگي ياد بگيرند و من نمي‌توانم خود به ميدان بروم و اين نكات فردي را به بازيكنانم گوشزد كنم. وي درباره شعارهاي تماشاگران نيز گفت: در هر صورت اگر تيم ملي شكست خورده است اكنون من به عنوان سرمربي تيم ملي بايد جوابگو باشم نه مردم. وي درباره دعوت از علي كريمي نيز گفت: شما آخرين بازي علي كريمي را در مقابل الشباب عربستان ديديد آيا واقعا او بازيكني بود كه ما بتوانيم به تيم ملي دعوتش كنيم؟ من از سرمربي پرسپوليس درباره او سوال كردم و متوجه شدم كه كريمي 25 روز است كه تمرين نكرده است و ما تنها با يكي دو بازي نمي‌توانيم بازيكني را به بازي دعوت كنيم.

بهار

علي دايي در پاسخ به سوالي پيرامون تاكتيك بازي تيم ايران مقابل عربستان گفت: شما بايد تاكتيك را براي من معنا كنيد كافي است به خانه خود برويد روي مبل بنشيند و بازي را بار ديگر نگاه كنيد تا متوجه تاكتيك تيم ملي شويد. نشست مطبوعاتي علي دايي با حاشيه‌هايي همراه بود از جمله آنكه چندين بار او در پاسخ به سوالات خبرنگاران با آنها وارد بحث لفظي شد و خبرنگاران نيز خود در پرسيدن سوال از علي دايي با يكديگر به مجادله مي‌پرداختند. علي دايي درباره سوالات پرسيده شده پيرامون حضور علي كريمي نيز گفت: شما قصد داريد تا من را مقابل علي كريمي قرار دهيد.

بهار

برا سلامتی آقا دایی صلوااااااااااااااااااااات![هورا] زنده باد این ترک غیور و دلاور خطه ی آذربایجان!! ترکهای شجاع ایران عزیز ما سالیان سال است که ثابت کرده اند به این زودی ها میدان را به نفع دشمنان اسلام خالی نمی کنند! برای سلامتی شون دوباره صلواااااااااااااااات![هورا]

میوز خلاق

چطوری؟ وب دیگه‌ام با مطلبی راجع به باخت دیشب استقلال به روز شد. منتظرم.

میوز خلاق

آپم: واژگان این ماه! قلعه نویی هم اگرچه اشتباهاتی داره و زیادی لجبازه اما نسبت به مربی های دیگه ی استقلال کارنامه ی بهتری داشته. هرچند که باید قبول کرد بضاعت فعلی استقلال برای قهرمانی در جام آسیا نیست. مگه با بازگشت پرفروغ جباری بشه بازی های برگشت رو برد و صعود کرد.

بهار

سلام! مهندس خدا وكيلي اين سال جديدي زود به زود آپ كن! بي زحمت يه نيگاه به تاريخ اين پستت بنداز!![اوه]

فرید

سلام بر تو ای هموطن ایا از پس مخارج زندگی خود بر نمیایید؟؟ ایا دنبال یک راه حل برای غلبه بر مشکلات مالی خود هستید؟ ما برای این مساله مشترک همه یک راه حل داریم. درباره کمپانی پارمیس که بصورت قانونی در ایران ثبت شده چیزی شنیدی؟ میخواهی ماهی 5تا8 درصد سود بگیری؟ میخوای سرمایه هات توسط بانک تضمین بشن؟ میخواهی از درامد بازاریابی ماهانه10ها ملیونی استفاده کنی؟ و خیلی چیزای دیگه از سایت ما دیدن کنید