سرها در گریبان

سرها در گریبان

جوان اول سر در گریبان فرو برده است،به خود می پیچد و به ضربات مهلکی فکر می کند که ساعاتی پیش بیرحمانه بر بدنش نقش بستند و عاقبت او را زمین گیر کردند.چراها لحظه ای رهایش نمی کنند!

جوان دوم سر در گریبان فرو برده است،لحظاتی پیش دسته باتومش را تمیز می کرد و اینک افکارش درگیر این پرسش کلیدی است که "چرا می زنیم؟"

جوان سوم سر در گریبان فرو برده است،بارها و بارها آن به اصطلاح دفاعیات سوال برانگیز در ذهنش مرور می شود. چرا؟...چطور؟

جوان چهارم سر در گریبان فرو برده است، به شیشه ترک خورده ماشینی از رده خارج،تکیه داده و خوابهای پریشان را از نظر می گذراند که ناگهان صدای رسا اما ناموزون مجری لوس برنامه ظاهراً  شاد رادیویی او را به خود می آورد:

روز جوان مبارک...

/ 14 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
the man who never smile

هه جوان اونم روز جوان دروغی به بزرگی دنیا نمیدونم اینقدر پشت گوشمون مخملی شده بماند فعلا شادزی

خون

نه چندان جوانی سر از گریبان به فوق می برد و بر مصدر ذهن خویش "سیاست زدگی" این بلاگ را در زمان ماضی و حال بارها صرف میکند . پس از آن برای جستن چند تکه راهکار هموار چشمش به بید مجنون و سرو نقره ای و بلوط اسکو و ایضا ارس چینی می افتد . نتیجه آن میشود که نگارنده کامنت در ذیل می آورد : به حسب سلیقه از نمونه های فوق البته نه از آن "گونه چینی" چند اصله نهال بر خاک خشکیده این بلاگ بنشان تا هوا تازه شود ! من که اینها را گفتم تازه آقای سهراب از من یاد گرفت که بگوید : جای مردان سیاست بنشانید درخت ....

اقبالدوست

سلام قربان ممنون /به نکته های جالبی اشاره کرده اید / پاینده باشید

میوز خلاق

درود بر فرهاد عزیز خوبی؟ آپم: همه چیز درباره مک گافین.

میوز خلاق

درودی دیگر بر فرهاد عزیز دلیل اینکه خوانندگان مطبوعات از خواندن مطالبی از آن دست محرومند را در نظرات وبم نوشتم...

آزاده از کلبه ی ویوارا

چرا آپ نکردی فرهاد؟ جات خیلی خالی بود فرهاد..خیلی خوب بود...8روز خبر نداشتن از اخبار روز اوج آرامش بود ------------------------------------ جات خالی بود بهار..دلم برا تو هم تنگ شده بود[قلب]

میوز خلاق

تبریک! دیروز هم بردیم. آپم: استقلال هم فولاد را شکست داد، هم تیم داوری را!

بهار

نمی دونم چرا اما تازگیا حالم از هرچی فیلم و فوتبال و سرگرمیه به هم میخوره! دل منم گرفته... می دونی؟! ماه رمضان بر تو هم مبارک برادرم. التماس دعا!

میوز خلاق

آپم: جدیدترین مصاحبه با رابرت مک‌کی، یکی از برجسته‌ترین استادهای فیلمنامه‌نویسی در هالیوود ...